Hakkımızda

Agroberk

Agroberk Gıda Ürünleri AŞ ülkemiz tarım, hayvancılık ve ihracatına katkı sağlamak amacı ile Kırmızı Holding tarafından 2014 yılında Kırklareli’nde kurulmuştur.

Damızlık Koyun Çiftliği;

Kırklareli ili Babaeski ilçesi Nacak köyünde, 10 bin kapasite ile Ülkemizin en büyük damızlık koyun çiftliklerinden biri olan çiftliğimizde birinci sınıf damızlık koyun üretimi yapılmaktadır.

Ülkemiz hayvancılığına katkıda bulunmak için damızlık üretimi yapmak üzere  kurduğumuz çiftliğimizde veteriner ekibimiz kontrolünde tecrübeli ekibimiz ile kaliteli koyun ırkı üretimi yapmaktayız. Kaliteli sürümüzün özelliklerini daha fazla geliştirme hedefimiz ile ürettiğimiz damızlık koyunlarımızı, krediye uygun şekilde ihtiyaç sahiplerine sunmaktayız.

Modern Süt Üretimi tesisi;

Çiftliğimizde süt üretimi için gerekli yatırımlar yapılmış, son hazırlıklar sonrası 2023 Yılı ilk çeyrekte süt üretimine başlanması planlanmaktadır. Süt üretimimiz hijyenik olarak en yüksek verimin alınacağı teknolojik süt sağım merkezimizde yapılacaktır.

Tarımsal Üretim;

Kırklareli merkezde tarım üretimi yapmakta olduğumuz geniş tarımsal arazimizde Gıda mühendisimiz kontrolünde Üretimi yapılan ürünlerin yüzde yüzü Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir.

Soğuk Hava Depoları

Ürünlerimizin tazeliğini korumak ve taze donuk ürün sağlamak için tarımsal soğuk hava depoları ve idari binadan oluşan tesisimizde tarımsal ürünlerimizin korunması sağlanmaktadır.

İhracat

Ülkemiz ihtiyacı olan tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyetlerini sosyal sorumluluk bilinci ile geliştirmekte olan Agroberk yapmakta olduğu ihracatlar ile de ülkemiz ihracatında önemli bir yer almayı amaçlamaktadır. Bu amaç ile çıkılan yolda Avrupa ülkelerine sebze meyve, Ortadoğu ülkelerine Karkas et ihracatımız devam etmektedir.

Bizi Arayın

Agroberk Küçükbaş Hayvan Çiftliği